13 Aralık 2018 Perşembe
İletişim Formu

Ulaşım

Künye & İletişim

İÇERİK VE YER SAĞLAYICI

MÜGE ANLI HABERLEŞME VE YAYINCILIK

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26 – 0530 955 51 48
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17

Whatsapp İhbar Hattı :0535 365 5252
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

İNTERNET YAYIN SORUMLUSU

Uğur Akpınar

İmtiyaz Sahibi
Müge Anlı

Editörler
Uğur Akpınar
Oğuz Akpınar

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Uğur Akpınar – help@mugeanli.tv

Teknik Dizayn
engintasarim

Adresimiz

Ladin Sk.No:26 Yenibosna Merkez 34197 Bahçelievler/İstanbul Türkiye

Mail
admin@mugeanli.tv
Reklam
mugeanli@mugeanli.tv

Gizlilik Politikası 

© Copyrigth 2016 mugeanli.tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları mugeanli.tv’e aittir.

mugeanli.tv sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar mugeanli.tv’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
mugeanli.tv’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. mugeanli.tv’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mugeanli.tv. However, sometimes the mugeanli.tv uses third parties to process your information. mugeanli.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mugeanli.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mugeanli.tv we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the mugeanli.tv and its services. When you use mugeanli.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mugeanli.tv cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.mugeanli.tv ‘in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri (iletisim@mugeanli.tv) üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır

 

 
MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: