18 Aralık 2018 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Tamamen Kendi Kendine Sürüş

20 Kasım 2016
708 defa okundu.
Tamamen Kendi Kendine Sürüş

Tesla gezinmek kavşak ve şehir sokaklarını izlemek

Tesla onlar tam self-driving gelecekte ulaşmak için gereken onboard tüm donanım ile komple tüm araçların bina ve ayrıca zaman eylem prototip yazılım kısa bir demo video yayınlanmış olacağını göstermiştir. Şimdi, yeni bir video kendi kendine sürüş Tesla trafik lot ve epeyce kavşaklar ile tam bir şehir mahalle kendine yol yapım gösterir.

Video (sadece yasal uyumluluk nedenleriyle var) direksiyonun arkasındaki insan asla bir kez tekerleği veya fren ve gaz pedalları ya dokunur nasıl net bir görünüm de dahil olmak üzere seyahatin sürücü gözü görünümü sağlar. video da Tesla optik kameralar onboard bilgisayar nesneleri ve şerit belirteçlerinin açısından tespit ne gösteren renkli kaplamalar da dahil sürücü sırasında her zaman ne görüyorsanız üç ayrı şeklinde gösterir.

Eylem Autopilot tamamen self-driving versiyonu Bu yeni bir görünüm kesinlikle etkileyici ve Tesla bile kurucusu ve yapmanın CEO’su Elon Musk ‘hedefe ulaşmak mümkün olabilir güveni artırmaya yardımcı olur geç önümüzdeki yıl kros test sürüşü .

Videonun Benny Hill’in kesme durumunda da bulunuyor o Siyah Boya uzun versiyonu üzerinde takviye parça kendi zevkinize için biraz çok ağır.

Tamamen Kendi Kendine Sürüş

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: