18 Aralık 2018 Salı

Facebook İşyeri kurumsal işbirliği uygulama platformunu duyurdu

8 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
862 defa okundu.

Facebook İşyeri kurumsal işbirliği uygulama platformunu duyurdu,Facebook kendi başına ödeme kullanıcıya kurumsal iletişim ürün üzerine inşa tam teşekküllü yeni işbirliği uygulama platformu üzerinden Slack ile doğrudan rekabet edecek İşyeri . CRM için uygulamalar, dosya paylaşımı, e-posta, takvim ve daha fazlası ile entegrasyonunu destekleyecektir Facebook İşyeri platformu.

screen-shot-2016/12/06-at-3-52-44-pmMüşterilerin izin vererek BT ekipleri İşyeri kendi versiyonlarını özelleştirmek için , Facebook herhangi bir iş işlemek için yeterli ürün esnek yapabiliriz. Dış araçları ile entegrasyonlar yerine genel App Store sunan daha BT ekipleri tarafından inşa edilmiştir çünkü, kurumsal uygulama geliştiricileri işyeri desteklemek için özel bir şey inşa etmek zorunda kalmazsınız.

Ne zaman Facebook Ekim ayında İşyeri başlattı , bu tek oturum açma ve Okta, Google’ın G Suite gibi kimlik yönetimi ve Microsoft’un Azure Active Directory için bir kaç IT güvenlik ortaklıkları ile geldi. Deloitte ve Edelman gibi servis ortakları İşyeri istemcileri kurmak yardımcı olabilir.

julien-codornious facebook

Facebook İşyeri yönetmen Julien Codorniou TechCrunch sahnede İşyeri özel entegrasyonlar platformu duyurdu Londra Disrupt

Ama şimdi, İşyeri Julien Codorniou Facebook’un kafası kurumsal işbirliği uzayda SaaS hizmetleri ile entegrasyonları tam bir platform sunacak açıkladı. Bu ortaklıklar henüz kurulmuş değil sadece potansiyel örnekler olsa, e-posta ve takvim için dosya paylaşımı için Box, Salesforce CRM için, ya da Google destekleyebilir.

connect_better2x-1

Facebook İşyeri ekran

kurumsal sınıf güvenlik ve platform uygulamaları ile Facebook’un benzer tüketici özelliklerinden aşinalık birleştirerek, İşyeri Slack rocketship için ciddi bir tehdit haline gelir.

Gevşek bir kurumsal sosyal, işbirliği ve sanayi aletleri bağlayan kimlik katmanı olarak ortaya çıkmıştır; Ancak, onun büyüme biraz yavaşladı son zamanlarda 1250000 ödenen kullanıcıları ve 4 milyon günlük kullanıcıları vurmak gibi. Bu 3800000000 $ 650-çalışan şirket değeri Nisan 200 milyon $ kaldırdı.

Gevşek bir platform 415.000 ayda yükler ve toplam 6 milyon kere monte edilmiştir almak olan App Directory 746 üzerinde uygulamalar ile, özünde bir çizer olmuştur. Gevşek bile Gevşek entegre uygulamaları yedeklemek için yatırımcıları yardımıyla bir 80.000.000 $ laçka Fonu kurmak ve onun Abacus ve Bird.ly. gibi uygulamalar bugüne kadar en az 14 yatırım yapılması

gevşek platform

Fakat Facebook’un aynı anda her yerde ve kaynaklar bunu yakalamak ve potansiyel gevşek büyümesini azaltmak için bir şans verebilir. Bu İşyerinde mühendislik, ürün, satış ve ortaklık yetenek doğrudan ve reklam gevşekliği kıyasla harcama oranı olabilir. Çoğu şirket zaten İşyeri için onları kaydolurken için teknoloji devi bir gedik veren Facebook’ta bir varlığa sahip.

insanların çoğu zaten Facebook News Feed, Gruplar, Olaylar ve Messenger nasıl kullanacağımı biliyorum çünkü ve, bunları dahil etme basit. Işyeri büyük zorluk aslında bütün gün Facebooking kendi takımlarını istediğiniz işverenlere ikna olabilir. Yeni platform ile işbirliği uygulama entegrasyonlar şirketleri iş bitmiş olsun yardımcı araçlar için merkez haline gelebilir, sadece sosyalleşmek değil.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: