13 Aralık 2018 Perşembe

Deniz Demir’in eşinin DNA Testi sonuçları Açıklandı

20 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
973 defa okundu.

Deniz Demir’in eşinin DNA Testi sonuçları Açıklandı,Deniz Demir’in Cansız bedeni nerede bulundu.Rize’nin fındıklı ilçesinde Meyvalı Civarında cansız bedeni bulunan Deniz Demir’in cansız bedeni ağaçlık alanında bulunurken Deniz demir’i kim öldürüp oraya attı.Peki doğan bebeğin baabsı kim DNA Testi sonuçları ne zaman çıkıcak. bebeğin baabsının kim olduğu ortaya çıkıcakmı?

Müge Anlı Deniz Demir DNA Testi Sonucu Bebek Kime Ait. 20.03.2017

Müge Anlı Deniz Demir DNA Testi Sonucu Bebek Kime Ait. 20.03.2017. İnegöl’den Rizeye giden Deniz Demir günler sonra öldürüldüğü ortaya çıktı . Öldürülen Deniz Demir’in eşi Hamile olduğu için ilişkisi olduğu düşünülen Siyasettin Özaydın ile birlikte olması sonucu mu yoksa Deniz Demir’den mi çocuk bu yüzden Müge Anlı Bebegin DNA testi sonucunu açıklıyor. Deniz Demir Bebeği Dna testi sonucu ne çıktı. Deniz Demir Bebegin Babası Kim DNA TESTİ  SONUÇ OLARAK BEBEĞİN BABASI : SİYASETTİN ÖZAYDIN ÇIKTI

Bu arada Siyasettin Özaydın arabasında kurşun izleri macun ile kapatıldığı ortaya çıktı. Siyasettin Özaydın kasten adam öldürmekten şu an tutuklu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: