19 Aralık 2018 Çarşamba

Bu baharda başlayacak 6 yeni yabancı dizi

3 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1847 defa okundu.

İzlediğiniz dizilerinizden bıktınız mı? Yeni dizilere, yeni maceralara yelken açıp yeni karakterler mi tanımak istiyorsunuz? İşte size Önümüzdeki 3 ay içerisinde ilk sezonuyla ekranlara gelecek 6 yeni gıcır gıcır dizi!

Pek çoğumuz şu sıralarda Walking Dead, Vikings, Gotham gibi pek çok müptelası bol dizinin bölümleri içerisinde kaybolup gitmiş durumdayız. Belki biraz sıkıldık, belki biraz bunaldık ve yayındaki diğer dizilere de göz ucuyla bakasımız bile yok. Peki o zaman ne izleyeceğiz bu baharda? Yok mudur bizi yeni hayatlarla, yeni karakterlerle buluşturacak ilk bölümüyle bizi bizden alacak diziler? Olmaz mı? Sizler için önümüzdeki üç ay içerisinde başlayacak 6 yeni diziyi derledik…

6 Mart
Dig
dig
Kudüs’te geçen bir hikaye Dig. Dünyanın en kutsal mekanında, ilginç bir soruşturma bekliyor bizi. Homeland ve Heroes gibi yapımlara imza atmış bir ekibin elinden çıkan Dig’de Kudüs’te öldürülen bir Amerikalı gencin kurban gittiği cinayeti araştıran bir dedektifin peşinden Ortadoğu’ya sürükleniyoruz. Kudüs’ün mistik atmosferinde binlerce yıllık bir komplo teorisini aydınlatmak istiyorsanız Dig’i kaçırmayın!

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: