18 Aralık 2018 Salı

Apple Watch Yeni Yıl için yeni bir meydan okuma

28 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
755 defa okundu.

Yılbaşı kararlarını kırmak için mazeretler yapmak çok daha basit bir cehennemdi. Artık her hayat seçimi için sosyal medyaya sahibiz ve fitness seviyemizi bileklerimize taktığımız için, ayak uydurmanın hiçbir sebebi yok. Tabii ki, hepimiz ekstra sarsılık kullanamayacağımızı söylemedi.

A – Geri Kasım ayında, Apple başka tatil temalı bir fitness meydan sunulan Türkiye Trot tarzı Şükran bağlı 5K. Doğal olarak şirket, Yeni Yıl’a benzer bir şey yapıyor olacak – 28 Aralık’ta Apple Watch sahiplerine tam bir ay boyunca meydan okumayı genişletmek için hazırlanmış bir güncelleme seti.

Başarı öncesi-elma-izleme-bildirim

Sabahları saatlerini açtıklarında, kullanıcıları üçünü de kapatmalarını sağlamak için tasarlanan Yeni Yıl Karşılaşması’nda (2 Ocak’a hazırlanan, giyenleri iyileştirmek için fazladan bir gün veriyorlar) Halk tarafından karşılanacaklardır. Saat tam bir hafta boyunca aylar boyunca çalar.

Apple, Türkiye Kuşağında olduğu gibi, bunu Ocak ayının başlarında tam bir haftalık etkinliğe ulaşma konusunda paylaşılabilir başarılar ve hedeflerle ya da burada CES olarak adlandırmayı sevdiğimiz bir sosyal etkinlik haline getirmek istiyor olacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: