18 Aralık 2018 Salı

Apple bir hafta boyunca ücretsiz kodlama atölye çalışmaları sunuyor

18 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
599 defa okundu.

476363156

Apple açtı kaydı Code.org ile ortaklaşa kod atölye kendi Hour. Bilgisayar Bilimi Eğitimi Haftası ile birlikte – – 5 Aralık Aralık 11 dünya çapında yaklaşık 500 Apple satış mağazaları hiç Kod bir hafta boyunca her gün atölye bu yıl, Apple Hour ev sahipliği yapacak. Geçmişte Apple atölye sadece bir gün yetmeyecek sundu.

Apple’ın atölyeleri CS temellerini öğretmek yanı sıra Swift Oyun Alanları, bir giriş sunacak,Swift kod yazmak için öğrenmek için bir iPad uygulaması . Eğitimciler onları kodlama ders fikir ve grup etkinlikleri ile bir kılavuz da dahil olmak üzere, okullarda ve toplum merkezleri haline Kanununun Saat getirmek için Apple da bazı araçlar yarattı.

“Kod Saat, toplamak öğrenmek ve eğlenmek için toplum için bir yer olarak Apple mağazalarında vizyonumuzu temsil ediyor,” Perakende Angela Ahrendts Apple SVP bir basın açıklamasında belirtti. “Biz yine bu çok önemli girişimiyle yan yana Code.org ile çalışmak atölye ve onur içine Swift Oyun uygulamasını tanıtmak için gurur duyuyoruz. Kod Saat ekiplerimizin ve mağazalarımızı ziyaret aileler için yılın mutlak özelliklerinden biridir. ”

 

Teknoloji ile alamayan okullar sağlamak için Apple’ın 100.000.000 $ taahhüdün bir parçası olarak, Apple aynı zamanda mümkün için yapıyor bağlı okullar Kod atölye kendi Hour barındırmak için.

Geçen yıl, Apple eğitime olan bağlılığını hızlandırdı.Haziran ayında, Apple, mağazalarında çocuklar için kamplar kodlama başlattı  ve öğrenci ve öğretmenlere 54.500 iPads bağışlanan Eylül ayında.

Apple 2014 yılından beri Kanunu Code.org en Saati katıldı, ancak Kanunun Saat katılan tek değil. Bu haftanın başlarında, Microsoft açıklandı öğrenciler ve öğretmenler için Minecraft esinlenen kodlama öğretici.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

MÜGE ANLI.TV SON DAKİKA:
%d blogcu bunu beğendi: